Yeni katlanir kapi sistemi CF 68, verimlillik ve tasarım özgürlüğüne yeni bir pencere açıyor.

2503

Reynaers, sürdürülebilir aluminyum mimari çözümlerin Avrupa’daki lider tedarikçisi, yeni CF 68 çift yönlü katlanır kapı sistemi ile çağdaş mimari ihtiyaçlarına önemli bir katkıda bulunurken uygulamacılar için montaj zamanından önemli bir tasarruf sağlıyor. Bu esas olarak profil ve bileşenlerinin akıllı tasarımı sayesinde elde ediliyor.

Sistem rekabetçi, çok yönlü katlanır kapı ve pencere çözümü ile yedi kanata kadar içeri yada dışarı katlanarak 38 farklı biçimde ve dört farklı eşik çözümü ile geliyor. CF 68 katlanır kapı çözümü şimdi mimarlara bina içlerini dış çevreye bağlamak için çok sayıda çeşitlilik sağlıyor.

İNOVATİF DİZAYN

Sistem tamamen yeni profilleri, fitilleri ve donanımı ile uygulamacılara seçtikleri opsiyonu daha kolay, hızlı, hatasız ve verimli bir şekilde kurulum imkanı tanır. Hatasızlık ve esneklik anlamında temel avantajları çeşitlilik imkanı sağlayan ve görece daha az sayıda profilin yüksek sayıda konfigürasyona imkan tanıması ile elde edilir. Tüm bu çeşitlilik içeri ve dışarı açılır seçeneklerin aynı profil ve aksesuarlar ile sağlanması ile oluşur.

Kanat profil benzer çözümerde 4-6 çeşit fitil kullanmasına karşıt sadece bir çeşit fitil kullanır. Fırça yada destekleyici profil fırçası gerekli değildir. Tüm konfigurasyonlar için sadece bir tip taşıyıcı ve menteşenin entegre edilmesi katlanırlığı sağlamak için yeterlidir.

Var olan sistemlerde son kanatın ölçümlemesi, üretiminin ve montajının diğer tüm kanatların montajından sonra yapılması önerilir. Yeni dizaynda yer alan inovatif ayarlanabilir yan kasa profili ile simdi tüm katlanırın kapıların montajı şantiyede yapılabiliyor. Bu ayrıca uygulamacılara kurulum sapmalarını kolayca ayarlayabilme toleransı vererek hava ve su geçirmezliğinde optimum performans sağlar.

MİMARİ ÖZGÜRLÜK

Mimarlar modern mimarinin gerekliliklerine uygun olacak şekilde görünen engelleri ortadan kaldırarak farklı farklı açılım imkanına sahip kombinasyonlarda büyük şeffaf açıklıklar yaratmak için daha fazla özgürlük ve esneklik kazandılar Son derece rekaberçi ve görünüşte sonsuz transparan alternatifler yüksek seviyede performans ve yeterlilikler sağlar. İnce kanat profilleri orta kısımdaki görünen genişliği 131mm ile en aza indirir ve 100mm’lik profilleri kullanıcılarına 2,4m yükseklik ve 7 metre genişliğe kadar element yaratma imkanı verir. Zaten ince olan profillere olası tüm renkler uygulanabiliyor ve bu sayede görünürlük minimize edilebiliyor. Tüm bina görünümlerine uyabilmesi için farklı iç ve dış renkleri uygulanabiliyor. İlk kanata iç ve dış kollar eklenerek sisteme bir ana kapı donanımı eklenebilir. Tüm kanatlar tamamen aynı profillerden oluşur ve aynı aksesuarlar kullanılabilir ve hepsi Reynaers kolları ile uyumludur. Ayrıca hepsi Reynaers CS kapı ve pencere sistemleri ile uyumludur.

SÜRDÜRÜLEBİLİR KOMFOR, ZARİFLİK VE GÜVENLİK

CF 68 sistemi rekabetçi fiyat avantajı ile sofistike ve modern mimarinin ihtiyaçlarına yaratıcı dizayn, komfor, güvenlik ve alan verimliliği ile karşılık verir.

Katlanır system saniyeler içerisinde komfor ve kolaylıkla açılıp kapanarak dış alanları ve manzarayı istenildiğinde binanın içine davet edecek şekilde dizayn edilmiştir CF 68 4 farklı eşik çözümü olarak tekerlekli sandalve dostu sıfır eşik çözümünden farklı yüksekliklerdeki diğer 3 çözüme kadar farklı hava, su geçirmezlikleri ve rüzgar rezistansı sağlar. Kullanıcılar komfor ve geçiş kolaylığı açısından kişisel ihtiyaçlarına en çok uyan seçeneği seçebilirler.

 

 

Daha fazla haber

Haber arşivine göz atın