Yeni CP 130 & CP 155 kayar kapı sistemleri ile büyük açıklıklarda mükemmel şeffaflık yaratıyor.

2503

Reynaers, sürdürülebilir aluminyum mimari çözümlerin Avrupa’daki lider tedarikçisi, sıklıkla tercih edilen ürünleri CP 130 ve CP 155 sürme kapı ve pencere çözümlerini geliştirerek piyasaya sunuyor. Bu yenilik ile, yapı sektörünün zorlayıcı taleplerine cevap vermek ve  mimarların binaları dış dünyaya bağlayan daha geniş açıklılar yaratmasına olanak sağlamak amaçlanıyor. Görünüşte sonsuz cam duvarlar sayesinde binanın içerisinden dışına uzayıp giden açık alanlar yaratarak sorunsuz bir sanal geçiş sağlanıyor ve dış çevreyi binanın içine davet ediyor.

Alüminyum sürgülü kapı ve pencere çözümleri yapı sektöründe iyi bilinir ve kullanılırlar, ancak Reynaers burada şeffaflığı tamamlamak için son kalan görsel engelleri ortadan kaldırıyor. Daha çok ışığın içeri girmesi sağlanarak kullanıcıların daha büyük alan hissi yaşaması sağlanır. Buna izolasyon ve çeşitli konfigürasyonlar ve kombinasyonlarda kullanılabilen üç anahtar yenilik ile ulaşılır.

ÇOKLU RAY:

Yenilikçi bağlama çözümü sistemin dış çerçevelerini genişletme imkanı vererek ikiden sekize kadar ray kullanma imkanı sağlıyor. Bu Multi-Rail sistemi büyük açıklıklı yaratıcı dizaynlara olanak sağlıyor. Özel bağlantı parçaları uzunluğu yedi metreyi aşan dış çerçeve oluşturmak için kullanılıyor. Tüm bunlar yaratıcı köşe çözümü ile birlikte açıklık ve sonsuzluk hissini daha uzağa taşıyor. Multirail versiyonu ile sistem sekize kadar çıkailen ray sayısı ile var olan versiyonarına göre anlamlı bir gelişme sağlıyor.

Cep Opsiyonu:

CP 130 ve 155 şimdi kolayca iç dizaynlara entegre edilebiliyor. Modüler cep çözümü ile sekiz kanata kadar entegre edilmiş duvar cebine yerleşerek, cam açıkken hiçbir görünen kısım olmadan açıklık yaratabiliyor.Açık pozisyonda estetiği sağlamak için bitiş profilene duvar ile aynı renk boya uygulanabilir.Cep opsiyonu kaldır & sür sistemleri için ikili, üçlü ve 8’li raya kadar kadar uygundur

Sıfır eşik:

Kolay, engelsiz erişim için, CP 130 ve CP 155 opsiyonel sıfır eşik çözümü ile geliştirilerek kesintisiz yer yüzeyi yaratılmıştır. Yer yüzeyine göre farklı yüksekliklerde ray profileri mevcuttur. Çoklu ray çözümünde zemin estetiğini arttırmak ve daha temiz bir görünüm yaratmak için, ray profilleri kanat hareketinin bittiği noktaya kadardır. Sıfır eşik seçeneği ayrıca profil içi drenaj sistemi ile suyu dışarı atabilir.

Daha fazla haber

Haber arşivine göz atın