AND Pastel

AND Pastel

Anadolu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. imzası taşıyan, toplam 250.000 m² inşaat alanına sahip AND Pastel projesi 7 blokta 1.243 konuttan meydana geliyor. 45.000 m²’lik arsa üzerine kurulan projenin 30.000 m² ‘lik alanı peyzaja ayrılmıştır. Anadolu Grubu’nun ilk konut projesi olan AND Pastel, %70’i yeşil alanlardan oluşan ve %34 oranında doğal toprak alanının kullanıldığı ve gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’ın devam eden proje kategorisinde “En İyi Konut” ödülünü kazanmıştır.

AND Pastel, gerçekleştirdiği 1000'in üzerinde proje ile Avrupa'nın en önde gelen mimari firmalarından HPP International tarafından “Yeni Nesil Mahalle” konsepti ile tasarlanmıştır.

Mimari Konsept;

“AND Pastel, kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı karakterlere sahip yapıları bir uyum içerisinde bir araya getiriyor. Çok merkezli yerleşim konsepti ile müstakil apartmanları, meydana açık binaları ve rezidans konforu sunan kulesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek alternatifleri içinde barındırıyor.”

 

Uygulamacı: 
Lokasyon: 
Istanbul, Türkiye View on map
Fotoğrafçı: 
Serkan Yanık
Ortaklarımız: 
AND Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (Investors) Tepe İnşaat (General contractors)
Kullanılan Reynaers sistemleri: