HIRSIZLIĞA KARŞI DAYANIKLILIK

Pencerelerde ve kapılarda yeterli standart güvenlik bulunması gerekir. Özellikle, hırsızların içeri girmek için en çok kullandığı yer olan evinizin arka tarafında bu güvenlik sağlanmalıdır. Standart güvenlik olmadan alarm sistemi işe yaramaz. Fakat binanızı istenmeyen ziyaretçilere karşı güvenliğini nasıl sağlayabilirsiniz? Alüminyum pencereler veya kapılar aşırı sert olmaları ve baz materyalin deformasyona dayanıklılığı nedeniyle hırsızlığa karşı yüksek direnç gösterir.

Hırsızlığa KARŞI dayanıklı sİstemler

Reynaers size çeşitli hırsızlığa ve kurşuna dayanıklılık düzeyi seçenekleri sunar. Örneğin, pencerelerimizi, pencerenin çeşitli taraflarında birkaç kilit bulunacak şekilde üretebiliriz. Aynı zamanda pencerelerin konumunun ancak ilk önce kapanmak suretiyle değiştirilebilmesini sağlayan emniyet çözümlerimiz bulunmaktadır. Böylece hırsızlar dışarıda kalır.

Alüminyum pencerelerin ve kapıların ek güvenliği için çeşitli seçenekler mevcuttur. Örneğin, çeşitli kilitleme noktalarına ve bir yaysız kilit diline sahip özel güvenlik parçaları. Ayrıca, donanıma delinmeyi önleyen bir plaka ve kaldırmayı önleyen bir araç takılabilir. Bu, hırsızların kilidi delmesini veya pencereleri bir levye kullanarak açmasını neredeyse imkansız hale getirir. Mevcut camın emniyetli bir camla, sıradan cam çıtalarının da özel cam çıtalarıyla değiştirilmesi yoluyla, güvenlik her zaman arttırılır. Reynaers uzmanınız sizin için uygun çözümü sunacaktır.

Normal, fonksiyonel CS 77

Hırsızlığa karşı güvenli CS 77-AP

 

 

Hırsızlığa karşı korunma derecesini belirlemek için farklı direnç kategorileri oluşturulmuştur (Avrupa normu ENV 1627-1630’a uygun olarak). Bu sınıflandırma suçlunun amacına, davranışına, uygulama alanına, riskine ve uygulama tavsiyesine dayalıdır. Bu standartlara göre, sistemlerimiz Reynaers Institute’da SKG, IFT, , WTCB TNO, Peutz, Efectis, ITB, WFRG gibi resmi onay kuruluşları tarafından test edilir. Resmi bir hırsızlık testini YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.