HAVALANDIRMA

Konfor aynı zamanda bir binadaki odaların çok iyi havalandırılmasıyla sağlanır. Pencerelerinizin ve kapılarınızın estetik yönünü korumak için, Reynaers Ventalis adı verilen özgün, otomatik bir havalandırma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem pencere profiline tamamen entegre edilir ve çok ince görünümlüdür.

Hava Kalİtesİ

Havalandırma odanın içinde iyi bir hava kalitesi sağlamak için gereklidir. Özellikle, mutfaklar ve banyolar gibi nemin yüksek olduğu odalarda sağlıklı bir iç ortam için bu önemlidir. Burada, yalıtım ve havalandırma arasında doğru dengeyi bulmak gerekir. Ventalis bunun için en iyi çözümdür.

     

Otomatİk

Ventalis estetik gereksinimlere veya gerekli hava miktarına bağlı olarak çeşitli konfigürasyonlar sunar. Üniteler rüzgar basıncına bağlı olarak hava kaynağını otomatik düzenler. Yağmur suyu sızıntısı veya evinize böceklerin girmesi riski olmadan havalandırma yapar.

Kolay Ayarlanır

Havalandırma valfı kapalı konumdan açık konuma kadar, arada üç konum olmak üzere, beş farklı konuma ayarlanabilir. Havalandırma düzeyini kendiniz kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Valfın konumundan bağımsız olarak, hava akışı sürekli olarak düzenlenir.