GÜVENLİK TESTLERİ

Bina elemanlarında maksimum güvenlik düzeyi sağlamak Reynaers’in en büyük önceliklerinden biridir.  Reynaers, test faaliyetlerini yakından takip edebilmek için, tüm testlerin sıkı biçimde kontrol edildiği özel bir test merkezi oluşturmuştur. Reynaers Institute, şirket içi test imkanlarının yanı sıra, şirket dışı test laboratuarlarında yapılan testler için de tam destek sağlamaktadır. Kapsamlı tavsiye ve destek, test elemanlarının üretimi, yerinde kurulum, bunların hepsi Reynaers’in uzmanlığının birer parçasıdır.  

 

İç güvenlİk testlerİ

Reynaers Institute’da, bir sistemin darbelere ve hırsızlığa karşı dayanıklılığını ölçmek için çeşitli testler yürütülmektedir. Hafif ve ağır vücut darbelerinin eleman üzerindeki etkisini ölçmek için ikili lastik formunda bir çarpma aracı kullanılmaktadır. Test tesislerimiz de statik, dinamik veya manuel hırsızlık testleri için tam donanımlıdır.

Dış güvenlİk testlerİ

TNO ve Royal Military School gibi onaylı test laboratuarlarında profil sistemleri üzerindeki kurşun etkisine ilişkin testler yürütülmektedir. Sistemlerin yangına karşı dayanıklılığı WFR, IFT, Efectis Group ve ITB gibi çeşitli onaylı Avrupa laboratuarları ile yakın işbirliği içinde test edilmektedir . Sistemlerin duman geçirmezlik ve duman sızıntısı testleri ITB, IFT ve MPA Braunschweig gibi onaylı test laboratuarları tarafından yürütülmektedir.