RENKLER

Alüminyum kuşkusuz çağdaş bina konseptleri yaratmak için ideal bir malzemedir. Renkli pencereler ve kapılar şüphesiz binanıza katma değer sağlayacaktır.  Bunlar etkileyici bir dış görünüşü içerideki sıcak yaşam atmosferi ile birleştirebilir.  

Klasik Ferrari Kırmızısı, Ferrari World, Abu Dabi

ÇİFT RENKLİ BOYAMA

Pencerenizin dış tarafının binanızın cephesi ile eşleşmesini ve iç mekanınızla mükemmel uyum sağlayan bir iç cephe rengi seçmek istediğinizi varsayalım. Reynaers, profillerinizin iç ve dış yüzeylerinin hayal edebileceğiniz hemen her renkte olmasını sağlayabilir. 450'den fazla farklı ton ve renk alternatifleri mevcuttur; metalik, eloksal, mat veya parlak RAL-renkleri, az bakım gerektiren ve çizilmez özel dokulu bir toz boya seçeneklerinin yanı sıra, pencereleriniz gerçekçi ahşap görünümünde bile oluşturulabilir.

Renklİ Aksesuarlar

Kollar, menteşeler ve diğer aksesuarlar da pencerelerinizle aynı renkte toz boya ile boyanabilir. Tüm RAL renklerinde drenaj kapakları uygulama olanağı bulunmaktadır. Renkli aksesuarlar seçmek tüm aksesuarların pencerelerinize kusursuz entegrasyonunu sağlar.