CAM TİPLERİ

Modern ve Minimalist mimaride genellikle birçok avantajı olan büyük cam yüzeyler kullanılır; odalarınıza doğal gün ışığını alırsınız, mekanlar daha geniş görünür ve güzel bir manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Dahası, doğru yönlendirildiğinde, büyük pencereler yüksek miktarda pasif güneş enerjisi kazancı sağlayabilir.  

Dİkkatlİ Planlama

Mimari proje, pencerelerinizin konumlandırılmasında temel bir rol oynar. Binanızdaki pencereler için özel bir konsept düşünüyorsanız, binanın yapısının istenen çözüm için uygun olması gerektiğinden, tasarımın erken bir aşamasında bunu mimarınız ile konuşmanız önemlidir. Reynaers’in alüminyum sistemleri 3 metre yüksekliğe ve 6 metre genişliğe kadar büyük cam yüzeylerin uygulanmasına olanak verir.

   

Cam Tİplerİ

Seçilen sisteme bağlı olarak, 4mm’den 65 mm’ye kadar cam elemanlar veya panel elemanları alüminyum profillere uygulanabilir. Bu akustik camdan emniyetli cama veya yüksek estetiğe sahip ayna cama kadar çok çeşitli cam seçeneklerinin kullanılmasına olanak verir. Gerekirse, pencere profilleri ağır rüzgar yüküne veya büyük ve ağır cam levhaların ağırlığına karşı ekstra güçlendirmeye tabi tutulur.