Hakkımızda

 

 

Reynaers Alüminyum; pencere, kapı, cephe, sürme doğrama, katlanır kapı ve güneş kırıcılar için yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştirme ve pazarlama alanında uzmanlaşmıştır. Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer alan Reynaers Alüminyum, enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Standart çözümlerimizin yanında, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler de sunuyoruz. Kaliteli sistemlerimiz konfor, güvenlik, mimari tasarım ve enerji verimliliği bakımından en zorlu talepleri bile karşılayabilmektedir. Reynaers bir tedarikçi olmanın yanı sıra mimarlar, cephe firmaları, proje geliştiren firmalar, yatırımcılar ve son kullanıcılar için değerli bir ortak konumundadır.

1965 yılında kurulan Reynaers bugün 40 ülkede 2322’ün üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermekte ve ürünleri 5 kıtada 70’ın üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Genel merkezi Belçika’nın Duffel kentinde bulunan firmanın 2019 yılı cirosu 580 milyon Eurodur.