Skip to main content
Reynaers Aluminium expert giving a presentation in the Avalon Virtual Reality Room.
Birlikte daha iyiye

Yüksek kaliteli çözümler ve mükemmel hizmetler sayesinde ortaklarımızın projelerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Neler sunabileceğimizi öğrenin ve projenizi güçlendirin.

3D expert building models behind two computer screens in the Avalon Virtual Reality Room.
Bu sürükleyici 3D deneyimi sayesinde kendi tasarımlarınızın içine adım atın.
Daha fazlasını öğrenin

Ismarlama çözümler

Binanıza özel ihtiyaçlarınıza uygun alüminyum sistemler

Standart sistemler bina taleplerinize uymadığında, Proje Ekibimiz zorluğu üstlenir ve projenin farklı paydaşlarıyla işbirliği içinde projeye özel çözümler arar. BIM veya Sanal Gerçeklik odamız Avalon gibi araçlarla çözümleri genellikle 3D olarak görselleştirerek konseptleri ayrıntılı olarak hesaplıyor, tasarlıyor ve simüle ediyoruz. Tüm çözümlerimizi gerekli standartlara göre test ettiğimiz için kişiye özel ve kanıtlanmış kalitenin keyfini çıkarın. Reynaers Aluminium, tasarımdan teslimata kadar her zaman projeniz için ideal ısmarlama çözümü sunar.

Reynaers Alüminyum'dan bir uzman Reynaers kampüsündeki bir proje toplantısına katılıyor.

Proje Ekibimiz sizinle birlikte mümkün olan en iyi bina çözümünü araştırır.

Reynaers Kampüsü

Reynaers Kampüsü son teknoloji ürünü bir uzmanlık merkezidir. Burada yüksek kaliteli ürünler tasarlıyor, müşterileri eğitiyor ve tüm ortaklarımız için çözümleri görselleştiriyoruz.

 Building professional at the Automation Centre.
Üretim akışlarını test ve optimize etmenin yanı sıra otomasyon çözümleri geliştirmek, ortaklarımızın daha verimli çalışmasına yardımcı olur.
Şimdi keşfedin