Skip to main content
Fabricator discussing order details with two building professionals.

Ortaklık

Birlikte daha iyiye ulaşmak ortak hedefimizdir. Güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya inanıyoruz.

Reynaers Aluminium dünya çapında 5.000'den fazla imalatçı ile işbirliği yapmaktadır. Bu ustalar, ev sahiplerine ve proje geliştiricilere doğru ürünü seçme, imalatla ilgilenme ve yerinde kurulum yapma konusunda tavsiyelerde bulunur. Reynaers Aluminium'un eğitim, yazılım ve makine gibi hizmetleri ve dijital araçları, ortaklarımıza tüm süreç boyunca yardımcı olur ve birlikte büyümemizi sağlar.

Ortaklarımıza kişiye özel hizmet sunarak her şeyin plana uygun gitmesini sağlıyoruz. Reynaers Aluminium uzmanları mimarlara, proje geliştiricilere ve yapı profesyonellerine projenin tüm yönleriyle ilgili danışmanlık hizmeti verir. Daha iyi binalar ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için projeye özel, ısmarlama çözümler geliştirir, kapsamlı bir şekilde test eder ve uygularlar.

Construction professionals looking out on building project.
Boy looking out of open window.

Sürdürülebilirlik

Yaptığımız her işte sürdürülebilirliğe odaklanarak zincirdeki rolümüzün sorumluluğunu üstleniyoruz.

Sürdürülebilirlik çerçevemiz dört temele dayanıyor: sürdürülebilir binalar yaratmak, döngüselliği benimsemek, karbon emisyonlarımızı sınırlandırmak ve tutkulu insanlara olanak sağlamak. Bu şekilde çalışanlarımıza, ortaklarımıza, tedarikçilerimize, topluma ve içinde yaşadığımız dünyaya özen gösterdiğimizden emin oluyoruz.

Yeşil binalar konusunda tutkulu

Uzun ömürlü sürdürülebilir ve yeşil binalara katkıda bulunma konusunda tutkuluyuz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi yoluyla binaların uzun vadeli enerji verimliliğini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini iyileştiriyoruz.

Cesur hedefler

Döngüsel tasarım ve geri dönüştürülebilirlik konularında çıtayı yükseltmeye cesaret ediyoruz. Ürünlerimizi yaşam döngüleri boyunca optimize ediyoruz: hammaddelerin çıkarılması ve işlenmesinden, işlenmiş çözümlerin üretimi, dağıtımı, kullanımı ve geri dönüşümüne kadar.

Birleşik çabalar

Operasyonel süreçlerimizin ve lojistiğimizin ekolojik ayak izini sınırlandırarak sürdürülebilir ve verimli ticari faaliyetler yürütme tutkumuzda birleşiyoruz.

Şefkatli toplum

Bir aile şirketi olarak, daha geniş bir sosyal düzeyde olumlu bir etki yaratmamızı sağlayan çalışanlarımız ve paydaşlarımız için özenli bir ortağız.

İnovasyon

Tasarımdan üretime ve montaja kadar işimizin her alanında sürekli olarak gelişmenin yeni yollarını arıyoruz. Bunu gerçekleştirmek için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyor, dünyanın dört bir yanındaki mimarlar ve yapı profesyonelleriyle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Böylece en katı uluslararası standartları karşılayan ve aşan yüksek performanslı sistemler geliştirebiliyoruz.

Reynaers Aluminium'da, inovasyonun büyük beyinler her şeylerini ortaya koymadan gerçekleşemeyeceğini biliyoruz. Bu nedenle çalışanlarımızı yaratıcı olmaya, yeni fikirler denemeye ve risk almaya teşvik ediyoruz. Sadece yeni ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesine değil, aynı zamanda akıllı dijital çözümlerin yaratılmasına da yol açan benzersiz bir yaklaşım. Avalon Sanal Gerçeklik Odamız, eksiksiz bir akıllı otomasyon çözümleri yelpazesi, son teknoloji BIM modelleri: hepsi mimarların ve inşaat profesyonellerinin keşfetmesi için hazır.

Night view of Newbridge Avenue private home.
Two Reynaers co-workers transporting aluminium profiles in the warehouse.

Operasyonel mükemmellik

Ürünlerimizin, çözümlerimizin ve hizmetlerimizin ilgili herkesin hayatını kolaylaştırmasını sağlamak için yaptığımız her işte en yüksek kalite ve verimlilik için çalışıyoruz. Güçlü ve modern lojistik ağımızdan özel kalite kontrol departmanımıza ve ISO sertifikalı hizmet sunumumuza kadar tedarik zincirimizin her halkası sıkı kalite kontrollerine tabidir.

Dahası, mükemmellik taahhüdümüz kendi ürünlerimiz ve kurum içi hizmetlerimizle sınırlı değildir. Çözümlerimizin tüm proje ömrü boyunca beklentileri karşıladığından emin olmak için, özenle seçilmiş cila ortaklarımızdan kendi yalıtım iştirakimize kadar yalnızca aynı vizyonu paylaşan ve standartlarımıza ve yönetmeliklerimize sıkı sıkıya bağlı şirketlerle çalışıyoruz.