Skip to main content
Family sitting at table behind large window at night.
09 Mar 2022

Maksimum hava sızdırmazlığı en üst düzey yaşam konforu sağlar

Konu enerji tasarrufu ve optimum yaşam konforu sağlamak olduğunda hava geçirimsizlik önemli bir konudur. Peki alüminyum profillerinizin hava sızdırmazlığı konusunda nelere dikkat etmelisiniz? Bu önemli kavramı detaylı olarak açıklıyoruz.

Bina cephesinin, pencerelerin ve (sürme) kapıların hava sızdırmazlığının ele alınması, mükemmel ısı yalıtım seviyeleri elde etmenize yardımcı olur. Dahası, Reynaers Aluminium'un hava geçirmez bina bağlantıları sayesinde havalandırma sistemlerinin performansını en üst düzeye çıkarın ve aşırı enerji maliyetlerinden kaçının.

Hava geçirimsizlik ve enerji tasarrufu

Modern alüminyum profiller, ısı yalıtımı ve hava sızdırmazlık özellikleri sayesinde mükemmel termal performans sunar. Bununla birlikte bu iyi yalıtılmış sistemler, üstün ve kapsamlı bir ısı yalıtımı sağlamak için uygun bir bina bağlantısıyla eşleşme gerektirir. Çözümümüz? Enerji tüketimini önemli ölçüde azaltmak için yüksek yalıtımlı sistemleri hava geçirmez bir donanımla birleştirin. Isıtma maliyetiniz düşük kalırken, konfor seviyeniz üstün seviyelere ulaşır.

Hava geçirmez bina bağlantılarımız sayesinde enerji maliyetlerini azaltın ve yaşam konforunuzu iyileştirin.

Hava geçirmez bina bağlantılarının nihai amacı: yaşam kalitenizi artırmak. Hava geçirmez alüminyum sistemler daha dayanıklıdır, yaşam konforunuzu arttırır ve her yıl tonlarca enerji maliyetinden tasarruf sağlar. Sınırsız tasarım seçenekleri, çoklu profil bitiş olanağı ve pek çok güvenlik özelliği sayesinde, Reynaers Alüminyum profiller herhangi bir yeni inşa veya renovasyon projesi için mükemmel bir seçimdir.

Hangi hava geçirmez sistemlerin projenize en uygun olduğunu bilmek ister misiniz? Reynaers Alüminyum imalatçıları, dünya çapında 70'ten fazla ülkede kişiye özel tavsiyelerle kusursuz bir montaj sağlar. Daha fazla yaşam konforu elde etmek ve enerji tasarruflu bir ev yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Façade specialist installing curtain walls on a high-rise building.

Telif hakkı

Antwerp Tower – Wiel Arets Architects, ELD Partnership (mimarlar)