Skip to main content
Girl entering white house via fingerprint scanner technology.
03 Mar 2022

Reynaers Aluminium ile evinizi akıllı bir eve dönüştürün

Tek bir düğmeye basarak kolay erişim veya akıllı parmak izi tarayıcı ve klavye yardımıyla her koşula hazırlıklı bir güvenlik sağlayın. Reynaers Aluminium bina otomasyon teknolojisinin yardımıyla, siz de yeni inşa veya renovasyon projenize ekstra konfor ve koruma ekleyebilirsiniz.

Reynaers Aluminium, günlük hayatı kolaylaştırmak için akıllı ev uygulamanıza bağlanan çeşitli özellikler sunarken, optimum düzeyde güvenlik sağlar. En sevdiğimiz zaman kazandıran çözümlerden birkaçını gururla sunarız.

Geleceğe dönük bina otomasyonu

Anahtarlarınızı kaybetmek ve en uygunsuz zamanlarda kendinizi dışarı kilitlemek geçmişte kaldı. Otomatik kilit sistemlerimiz sayesinde, parmak iziniz, uzaktan kumandanız veya akıllı telefon cihazınızla kapılarınızın kilidini açın ve hemen içeri girin.

Reynaers Aluminium iki otomatik kilit seçeneği sunar: ototronik ve multitronik sistem. Ototronik kilit, üç kilitleme noktasına sahip olan ve RC2 hırsız direnci seviyelerine uyan kısmen mekanik bir sistemdir. Tamamen elektrikli varyantı, RC3 kalifikasyonuna sahip yedi noktalı bir kilide sahip sağlam multitronik sistemdir. Her biri yapınıza özel ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanabilen iki güvenli çözümdür.

Ayrıca kapı ve sürme sistemlerimizin birçoğu isteğe bağlı motorizasyon özelliğine sahiptir. En ağır alüminyum kasalarda veya en büyük şeffaf yüzeylerde bile tek bir düğmeye basarak hızlı ve kolay erişimin keyfini çıkarın.

Woman holding drinks, opening a motorised sliding door with a push button on the wall.

Kolay müşteri erişimi

Bazı işletmeler, talep üzerine kapıları bir anahtarla veya bir zamanlayıcı aracılığıyla açan günlük bir anahtar işlevine ihtiyaç duyarlar. Erişim kontrolü özelliklerimiz, işinizi mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde yürütmenize yardımcı olur. Belirli saatlerde erişim izni veren, kalıcı olarak açık bir işlev de çözüm yelpazemize dahil edilmiştir.

Akıllı erişim kontrolü özelliklerimizle, evinize kimlerin ne zaman girebileceğini kontrol edebilirsiniz.

Hatasız parmak izi tarayıcı teknolojisi

Kendinizi evinizin dışına kilitlediniz ve yanınızda anahtar veya uzaktan kumanda yok. Çözümümüz ne mi? Yenilikçi parmak izi tarayıcılarımızdan birinin yardımıyla kapınızı yeniden açın veya bir klavyeden kişisel kodunuzu girin. Her aile üyesine, arkadaşınıza veya çalışanınıza dört ila sekiz basamaklı benzersiz bir kod atayın ve tüm misafirleriniz için hayatı daha kolay ve güvenli hale getirin. Her kodun kullanışlı bir mobil uygulama yardımıyla kısa sürede engellenmesi de mümkündür.

Close-up of hand using keypad access control feature.

Reynaers Alüminyum klavyeler ve parmak izi okuyucuları, şık bir tasarıma sahiptir ve tak-çalıştır özelliğiyle kullanıma hazırdır. Bu, önceden monte edilmiş olarak geldikleri ve bir elektrikçiye minimum ihtiyaç duyarak kurulabilecekleri anlamına gelir. Kartlı veya anahtarlı kilitlerin aksine, parmak izi okuyucularına yetkisiz ziyaretçiler tarafından erişilemez. Bu da onları, gelecek nesiller için hatasız bina güvenliğini garanti eden, emniyetli birer erişim kontrol çözümü haline getirir.

Hırsızlığa karşı korumalı (otomatik) çözümlerimizle evinizi mümkün olduğunca güvenli hale getirin

Daha fazlasını okuyun