Skip to main content
Child looking out of an open window.
07 Mar 2022

Alüminyum, çocuklarınızın güvenliğini garanti eder

Gözünüzü (küçük) çocuklardan ayırmamak her zaman kolay değildir. Cesur ve maceracıdırlar, ancak hiç beklemediğiniz bir anda kazalar meydana gelebilir. Reynaers Alüminyum, çocukların güvenliğini göz önünde bulundurarak yüksek kaliteli ve kullanıcı dostu ürünler geliştirmektedir.

Birinci kattaki tam cam pencereler, kolayca durmayan ağır sürgülü kapılar - evinizde çocuklarınızın her gün etkileşimde bulunduğu tüm riskli parçalar. Reynaers Alüminyum olarak, sistemlerimizin güvenliği söz konusu olduğunda hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz. Evinizi siz ve aileniz için güvenli hale getiren birçok güvenlik özelliğinden bazılarını açıklıyoruz.

Darbe dayanımı

Çocuklar oyun oynarken camlara mı çarpıyor? Bir ebeveyn olarak oğlunuza veya kızınıza bir öpücük verir ve camın kırılmamasını umarsınız. Neyse ki, tüm sistemlerimiz sıkı darbe testlerine tabi tutulmaktadır. Son teknoloji ürünü Test Merkezimizde uzmanlar, hareketli bir nesnenin monte edilmiş bir pencereye çarpma etkisini simüle etmek için kum torbaları veya çift lastik atıyor. Bu şekilde, en büyük alüminyum profillerimizin ve cam yüzeylerimizin bile sağlamlığını ve dayanıklılığını garanti altına alıyoruz.

Women with children sitting in sofa behind large window wall.

Cam korkuluk

Birinci katta veya daha yüksekte tam cam çözümleri ile eviniz veya daireniz, sizi ve aile üyelerinizi her zaman güvende tutmak için bazı cam korkuluklar kullanabilir. Güzellikten ödün vermek zorunda kalmadan, bu sistemleri doğrudan pencere profillerine takın ve hem zarif hem de güvenilir bir çözümün keyfini çıkarın.

Reynaers Alüminyum RB Cam korkuluk, özellikle yüksek binalardaki pencere alanları için geliştirilmiş minimal bir profille şeffaflığı vurgular. Artık balkonunuz olmasa bile pencerelerinizi veya sürgülü kapılarınızı güvenle açarak engelsiz bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. RB Glass çözümü, çok çeşitli pencere ve kapı sistemlerimiz (ConceptSystem ve MasterLine 8) ve sürme sistemlerimiz (ConceptPatio ve HiFinity) için kullanılabilir.

Parmak koruması

Kapanan kapıların arasına sıkışan parmaklar, hem çocukların hem de yetişkinlerin başına gelebilir. Bu tür acı verici kazaları önlemek için, bazı Reynaers Alüminyum kapılar özel bir parmak koruma özelliği ile donatılabilir. Ayrıca, pencere veya kapı kollarındaki hata önleyici bir cihaz, herhangi bir elemanın beklenmedik şekilde açılmasını önlemeye yardımcı olur. İçiniz rahat olsun ve bırakın çocuğunuz keşfetsin.

Reynaers Aluminium'un parmak koruma teknolojisi sayesinde içiniz rahat olsun.

Glass balustrade attached to ConceptSystem 77 window, featured in Rotterdam project.

Güvenlik ve kullanım kolaylığı tüm alüminyum sistemlerimizin temel öncelikleridir. Özellikle en genç son kullanıcılarımızın iyiliği için, güvenli ve emniyetli bir tasarıma sahip zarif ürünler geliştirmeye özen gösteriyoruz. Reynaers Alüminyum hizmetinizdeyken çocuk korumalı bir ev inşa etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini nasıl test ettiğimizi öğrenmek ister misiniz?

Burada keşfedin